




1 800 ₴
Вішалка Текіла - стильна і витончена вішалка, яка приверне увагу навіть самого вимогливого покупця. Вона покрита міцною екологічно чистою фарбою. Основні кольори виконання чорний, алюм і зелений. Конструкція підлогової вішалки виготовлено з цільної металевої труби, а також металевих утримувачів для одягу. Вішалка має додаткові елементи конструкції, такі як чотири маленьких тримача для сумок і три тримача для парасольок в середній частині конструкції. Ідеально підійде для будь-якого приміщення, такого як кафе або бар, офіс або будинок.
Основні переваги вішалки:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Переносная, Напольная |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.9 кг |
| Высота | 1780 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Крючки | металл |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диаметр опоры | 420 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 20 шт |
| Кол-во крючков для одежды | 8 шт |
| Кол-во мест под зонтик | 3 шт |
| Коллекция | Текила |
| Функциональное назначение | Для одежды |