









12 714 ₴
Стильний гостьовий диванчик створений для веселого проведення часу. Стиль і простота – ось головні визначають його зовнішнього вигляду. Дивно, наскільки модним може бути поєднання простих геометричних форм і благородних кольорів і фактур.
Різноманіття кольорів, а також якісний матеріал, майже не відрізняється від натуральної шкіри роблять диван презентабельним. Невисокі ніжки в колір дивана надають вид меблів м'який, домашній, сприяють розслабленню і відпочинку.
За такими диванами розташується велика компанія, при цьому сама меблі компакта, не захарастить зали закладу.
Особлива принадність дивана розкривається при направленому на нього потоці штучного кольору. Покриття даного предмету меблів заграє глибиною і неоднозначністю кольору. Як в дорогому вини, покриття виявляються все нові колірні нотки. Диван Хіт, безсумнівно, стане бестселером вашого закладу і улюбленцем ваших гостей.
Дана модифікація дивана Хіт кутовий на цоколі використовується для з'єднання прямих модулів з колекції диванів Хіт.
Класичним кольором дерев'яних елементів меблів для вітальні є венге. Темний, насичений, густий колір підходить і для обрамлення м'яких меблів для виготовлення корпусних. Класично виглядає в світлому приміщенні, створюючи благородний контраст. При штучному освітленні насиченість кольору підкреслює масивність і грунтовність конструкцій. Шикарно дерев'яні елементи кольору венге виглядають на м'яких меблів в сукупності з яскравими тканинами і шкірою.
|
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 50 000 циклів
|
Доглядати за диваном Хіт зовсім нескладно. При запиленні досить просто використовувати вологу серветку, а при сильному забрудненні необхідно скористатися засобами хорошої якості, які не принесуть шкоди оббивці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спального места | Нет |
| Тип дивана | угловой |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 110 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 27 кг |
| Высота дивана с учетом спинки (см) | 110 |
| Высота посадочной части дивана (см) | 50 |
| Высота спинки от сиденья | 63 |
| Глубина дивана (см) | 67 |
| Глубина сиденья | 48 |
| Длина дивана (см) | 67 |
| Коллекция | Диван Хит |
| Материал каркаса | деревянный брус |
| Модификация изделия | Диван Хит угловой на цоколе |
| Наполнение | ППУ |
| Цвет каркаса изделия | Венге темное |
| Ширина сиденья | 48 мм |