









7 872 ₴
Якщо театр починається з вішалки, то офіс – з дивана. Диван Кароліна буде актуальний в холі установи, кімнаті відпочинку для співробітників і в кабінеті начальника – меблі воістину універсальна.
Стильний і функціональний диван виконаний у благородній ділової колірній гаммі і відрізняється простої геометричної форми. Обтічний, але в той же час строгий. Класичний диван Кароліна обтягнуть штучною шкірою, яка нітрохи не поступається своєму природному аналогу. Приємна фактура і глибокий колір дозволяють використовувати диван в сучасних інтер'єрах.
Навіть через кілька років активного використання диван буде радувати оточуючих приємним зовнішнім виглядом і якістю. Подібна довговічність меблів досягається завдяки застосуванню надсучасних і безпечних матеріалів і технологій.
Дана модифікація диван Кароліна кутовий використовується для з'єднання прямих модулів з колекції диванів Кароліна.
|
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спального места | Нет |
| Тип дивана | угловой |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 43 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 15,1 кг |
| Высота дивана с учетом спинки (см) | 66 |
| Высота посадочной части дивана (см) | 43 |
| Высота спинки от сиденья | 32 |
| Глубина дивана (см) | 90 |
| Глубина сиденья | 50 |
| Длина дивана (см) | 90 |
| Кол-во изделий на паллете | 3 шт |
| Коллекция | Каролина |
| Материал каркаса | деревянный брус |
| Модификация изделия | Диван Каролина угловой |
| Наполнение | ППУ |
| Ширина сиденья | 65 мм |