








6 236 ₴
Краса і граціозність дивана Комбі не можуть залишити нікого байдужим. Адже дивлячись на нього при сонячному світлі можна побачити легкий відблиск глянцю. Дана модель представлена в декількох колірних варіантах, Ви обов'язково знайдете той колір, який підходить саме вам.
Завдяки своїм естетичним і спеціальних якостей, диван Комбі стане прикрасою будь-якого приміщення. Матеріали, з яких виготовлені дивани даної лінії, зручні для посадки і безпечні для людського здоров'я.
Шкірозамінник високої якості надають дивану Комбі оригінальний і солідний зовнішній вигляд, що обов'язково допоможе справити враження на гостей вашого будинку або офісу.
Дана модифікація дивана Комбі кутовий використовується для з'єднання прямих модулів з колекції диванів Комбі.
|
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
|
Для догляду за диванами Комбі досить періодично проводити мокру прибирання, використовуючи при цьому якісні миючі засоби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спального места | Нет |
| Тип дивана | угловой |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 44 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 13 кг |
| Высота дивана с учетом спинки (см) | 80 |
| Высота посадочной части дивана (см) | 44 |
| Высота спинки от сиденья | 43 |
| Глубина дивана (см) | 75 |
| Глубина сиденья | 45 |
| Длина дивана (см) | 75 |
| Кол-во изделий на паллете | 4 шт |
| Коллекция | Комби |
| Материал каркаса | деревянный брус |
| Модификация изделия | Диван Комби угловой наружный |
| Наполнение | ППУ |
| Ширина сиденья | 60 мм |