







8 683 ₴
Репутація офісу або установи частково складається і від того, як виглядають його приміщення. Задайте їм строгий, але в той же час стильний тон. Виберіть для своїх робочих кабінетів або холів диван Візит.
Об'ємний візуально, але компактний диван Візит порадує дивно природним шкірзамінником глибокого кольору. Особлива технологія виготовлення дозволяє домогтися дивного схожості з натуральною шкірою, якісно імітуючи її колір і фактуру.
Зручна спинка забезпечує м'яку і фізіологічно правильну підтримку хребта. Традиційні обтічні форми дивана надають йому респектабельний і діловий вигляд, підкоряючи відвідувачів і співробітників офісу.
Невисокий диванчик в класичному виконанні крім інших достоїнств, відрізняється також компактністю, надійністю і безпекою.
Також з комбинайией модулів Ви можете ознайомитись в нашому Каталозі диванів Візит.
Дана модифікація диван Візит кутовий використовується для з'єднання прямих модулів з колекції диванів Візит.
|
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спального места | Нет |
| Тип дивана | угловой |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 84 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 21,7 кг |
| Высота дивана с учетом спинки (см) | 84 |
| Высота посадочной части дивана (см) | 45 |
| Высота спинки от сиденья | 47 |
| Глубина дивана (см) | 84 |
| Глубина сиденья | 55 |
| Длина дивана (см) | 84 |
| Кол-во изделий на паллете | 3 шт |
| Коллекция | Визит |
| Материал каркаса | Деревянный брус + Змейка |
| Модификация изделия | Диван Визит угловой |
| Наполнение | ППУ |
| Ширина сиденья | 55 мм |