









20 564 ₴
Диван – це один з найпопулярніших видів меблів. Дивани одномісні Міраж є чудовим зразком компактної меблів, яка чудово впишеться в житлове або офісне простір. Конструкція диванів серії Міраж виконана з сталевих, хромованих труб, які відрізняються легкістю і високою міцністю, крім того металева рама дуже ефектно та солідно виглядає. Стильний дизайн дивана: квадратне сидіння, низька спинка, стібка у вигляді квадратів, роблять дану лінію диванів дуже актуальною, такі моделі чудово впишуться в інтер'єр в стилі хай-тек або сучасний мінімалізм.
Дана модифікація дивана Міраж кутовий використовується для з'єднання прямих модулів з колекції диванів Міраж.
|
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
|
Дивани даної категорії прості у відході, не вимагають особливих умов експлуатації і тому можуть з успіхом використовуватися в громадських приміщеннях: офісах, кафе, клубах, залах очікування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спального места | Нет |
| Тип дивана | угловой |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 68 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 25,6 кг |
| Высота дивана с учетом спинки (см) | 68 |
| Высота посадочной части дивана (см) | 43 |
| Высота спинки от сиденья | 25 |
| Глубина дивана (см) | 71 |
| Глубина сиденья | 55 |
| Длина дивана (см) | 71 |
| Кол-во изделий на паллете | 3 шт |
| Коллекция | Мираж |
| Материал каркаса | деревянный брус |
| Модификация изделия | Диван Мираж угловой |
| Наполнение | ППУ |
| Ширина сиденья | 55 мм |