


1 001 ₴
Каркас AMF Олівія прекрасний варіант для відкритих кафе, терас і барів. Має компактні розміри, просторе місце для сидіння і високу спинку. Дизайн моделі додасть простору і легкості в інтер'єр. Каркас стійкий і витримує великі навантаження. Відмінно піддається мийці, при цьому стійкий до впливу вологи і корозії. З допомогою різних типів і кольорів оббивки сидіння, яке купується окремо, ви зможете підібрати індивідуальне рішення, яке вигідно доповнить ваш інтер'єр.
Модифікація каркаса Олівія, пофарбованого в колір Хром.
Простота у догляді. Допустимі суха і волога чищення з використанням спеціальних миючих засобів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 870 мм |
| Длина | 400 мм |
| Материал | Сталь |
| Основной цвет | Хром |
| Ширина | 470 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 4,1 кг |
| Высота изделия | 87 |
| Высота от пола до основание под сиденье | 43 |
| Высота спинки | 44 |
| Глубина изделия | 47 |
| Коллекция | Каркас Оливия |
| Модификация изделия | Каркас Оливия Хром |
| Ширина изделия | 40 |