





2 143 ₴
Стільниці Базис - це завжди вигідно і надійно. Основною перевагою даних стільниць є їх доступна ціна. Краща ціна допустима за рахунок того, що стільниці виготовлені з самого популярного матеріалу - ДСП. Стільниці складаються з двох зрощених плит ДСП товщиною 16 мм, які обклеєні кромкою шириною 32 мм з товщиною в 2 мм Стільниці Базис виготовляються квадратної, прямокутної і круглої форми. Стільниці мають міцну герметичну поверхню, легко очищаються від різних видів забруднень.
Стільниці виготовляються в таких кольорах: Венге, Бук, Дуб молочний, Горіх темний, Вишня.
Стільниці виготовляють в основних 6-й розмірах:
680*680 мм
800*800 мм
1200*680 мм
Круглі діаметром 600 мм
Круглі діаметром D700 мм
Круглі діаметром D800 мм
Дана стільниця (плата) виконана в розмірі 1200*680 мм Часто застосовується у виготовленні прямокутних столів для кафе, бару, ресторану або будинку. Рекомендується використовувати для столів від 4-х до 6 персон.
ДСП – деревно-стружкова плита один з найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, володіє рядом переваг, таких як низька вартість, красивий і різноманітний зовнішній вигляд (в залежності від виду облицювання), міцність конструкції, стійкість до вологи і деформації. Як відомо ДСП виготовляють з стружки і тирси, просочених формальдегідної смоли для кращого скріплення при високій температурі. Її можна просто і швидко обробляти при виготовленні виробів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 1200 мм |
| Материал | ДСП |
| Назначение | Для стола |
| Тип | Столешница |
| Толщина | 32 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 680 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина (мм) | 1200 |
| Коллекция | Столешница Базис |
| Модификация изделия | Столешница Базис 1200*680 |
| Толщина (мм) | 32 |
| Ширина (мм) | 680 |