
1 790 ₴
Стільниця Werzalit - це відмінний вибір для тих, хто цінує якість і оригінальність.
Бренд Werzalit надає своїм споживачам природні властивості листяних і хвойних деревин в поєднанні зі стійкими полімерними смолами.
Стільниця додає шарму і затишку будь-якому приміщенню і допомагає створити свою індивідуальну атмосферу в кімнаті.
Запатентований метод дозволяє створити абсолютно гладку, закриту поверхня стільниці Werzalit з деревно-стружкової плити, смоли і за допомогою високої температури і тиску. Вона має прекрасні характеристики і функціональність, які дозволяють використовувати стільницю як в банкетних залах, так і вдома і навіть на вулиці.
Легко чиститися, безпечна, стійка до зовнішніх агресивних впливів (ультрафіолетові промені, тепло, інші погодні явища), має стабільну і міцну форму, однорідну поверхню.
Дана стільниця (плата) виконана в розмірі 600*600 мм Часто застосовується у виготовленні квадратних столів для кафе або бару. Рекомендується використовувати для столів від 2-х до 4-х осіб.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 600 мм |
| Материал | Мрамор |
| Назначение | Для стола |
| Тип | Столешница |
| Толщина | 25 мм |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина (мм) | 600 |
| Коллекция | Столешница Верзалит |
| Модификация изделия | Столешница Верзалит 600*600 |
| Толщина (мм) | 25 |
| Ширина (мм) | 600 |