
22 934 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ КОЛЕКЦІЇ КОРПУСНИХ МЕБЛІВ HELIOS AMF
Helios - кабінет для сильних духом і впевнених у собі людей!
Твердість характеру, що виражається у кожному силуеті меблів, стабільність і розміреність ліній наповнює собою робочий простір.
Теплота і натуральність дерева створять гармонію атмосфери і утворюють всі умови для реалізації Ваших кращих ідей.
Кабінет виконаний з високоякісного шпону натурального дерева. Каркас або основа столу виконана з МДФ, Глибина кольору досягається нанесенням тонкого шару фарби. Фінішне покриття - лак. Колір шпону - горіх американський.
Вставки на фасадах і полиці з гартованого скла, товщиною 4 мм, колір - графіт. Вставки на столах, шафах і комодах з білого МДФ + грунтовка + лак.
Фурнітура: дверні петлі, направляючі висувних ящиків, пластина під скла - виробництво Австрія. Кріплення: рафикс, шкант, шуруп, конфірмати, минификс.
Лак і затверджувач виробництво Італія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Тип мебели | приставка к столу |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | МДФ |
| Столешница | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 70 кг |
| Высота приставки | 72 см |
| Высота стола (см) | 72 |
| Глубина приставки | 80 см |
| Длина приставки | 120 см |
| Длина стола (см) | 120 |
| Коллекция | Helios |
| Модель изделия | Стол приставной Helios HL-350 |
| Толщина материала изделия | 3,2 |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет изделия | Орех американский |
| Ширина стола (см) | 80 |