





89 866 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ КОЛЕКЦІЇ КОРПУСНИХ МЕБЛІВ HELIOS AMF
Шафа Helios HL-600 АМФ
Helios - меблі для сильних духом і впевнених у собі людей!
Твердість характеру, що виражається у кожному силуеті меблів, стабільність і розміреність ліній наповнює собою простір навколо.
Теплота і натуральність дерева створять гармонію атмосфери і утворюють всі умови для реалізації Ваших кращих ідей.
Меблі виконані з високоякісного шпону натурального дерева. Каркас або основа - виконана з МДФ. Глибина кольору досягається нанесенням тонкого шару фарби. Фінішне покриття - лак. Колір шпону - горіх американський.
Вставки на фасадах і полиці з гартованого скла, товщиною 4 мм, колір - графіт.
Вставки на столах, шафах і комодах з білого МДФ + грунтовка + лак.
Фурнітура: дверні петлі, направляючі висувних ящиків, пластина під скло - виробництво Австрія. Кріплення: рафікс, шкант, шуруп, конфірмати, мініфікс.
Лак і затверджувач виробництво Італія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество внешних полок | 6 шт |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Наличие замка | Нет |
| Тип мебели | шкаф для документов |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Тип фасада | распашной |
| Габаритные размеры | |
| Высота шкафа | 200 см |
| Глубина шкафа | 38 см |
| Ширина шкафа | 160 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус | МДФ |
| Фасады | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Коллекция | Helios |
| Толщина материала изделия | 32 мм |
| Цвет | Орех американский |