
78 572 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ КОЛЕКЦІЇ КОРПУСНИХ МЕБЛІВ HELIOS AMF
Гардероб Helios HL-700 АМФ
Helios - меблі для сильних духом і впевнених у собі людей!
Твердість характеру, що виражається у кожному силуеті меблів, стабільність і розміреність ліній наповнює собою простір навколо.
Теплота і натуральність дерева створять гармонію атмосфери і утворюють всі умови для реалізації Ваших кращих ідей.
Меблі виконані з високоякісного шпону натурального дерева. Каркас або основа - виконана з МДФ. Глибина кольору досягається нанесенням тонкого шару фарби. Фінішне покриття - лак. Колір шпону - горіх американський.
Вставки на фасадах і полиці з гартованого скла, товщиною 4 мм, колір - графіт.
Вставки на столах, шафах і комодах з білого МДФ + грунтовка + лак.
Фурнітура: дверні петлі, направляючі висувних ящиків, пластина під скло - виробництво Австрія. Кріплення: рафікс, шкант, шуруп, конфірмати, мініфікс.
Лак і затверджувач виробництво Італія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2000 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Ширина | 1400 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | МДФ |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 132 кг |
| Гарантийный срок | 12 |
| Коллекция | Helios |
| Тип шкафа | Гардероб |
| Толщина материала изделия | 32 мм |