





10 701 ₴
Колекція офісних меблів "Арт Мобіл"- для тих, хто йде в ногу з часом!
Дана колекція втілює в собі кращі розробки дизайнерів і конструкторів для облаштування сучасного офісу. Трендові форми і нестандартні лінії допоможуть вам по-новому поглянути на світ.
Меблі виготовлені з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 28 мм, облицьованої протиударною кромкою ПВХ завтовшки 2 мм, Бічні поверхні, полиці, ящики фасади виконані з високоякісної ламінованої ДСП товщиною 18 мм
Столи базуються на двох типах каркасу: каркас металевий і традиційний з ДСП. Для збільшення робочий поверхні колекція "Арт Мобіл" пропонує широкий вибір додаткових модулів.
Корпусні меблі "Арт Мобіл" випускається в таких кольорах ДСП: клен, сірий.
Матеріал
ДСП – деревно-стружкова плита один з найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, володіє рядом переваг, таких як низька вартість, красивий і різноманітний зовнішній вигляд (в залежності від виду облицювання), міцність конструкції, стійкість до вологи і деформації. Як відомо ДСП виготовляють з стружки і тирси, просочених формальдегідною смолою для кращого скріплення при високій температурі. Її можна просто і швидко обробляти при виготовленні виробів.
Правила догляду
За меблями з ДСП теж потрібен певний догляд і тому рекомендується при збиранні не використовувати поліролі та інші засоби якщо на них немає позначки для ДСП, кращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка в кінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини або дірки, то можливо набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і звісно по можливості не піддавати меблі та вироби з ДСП різкому перепаду температури і вологи, прямим сонячним променям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних полок | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Наличие замка | Нет |
| Тип мебели | шкаф для документов |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота шкафа | 128 см |
| Глубина шкафа | 42.5 см |
| Ширина шкафа | 82 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 83,2 кг |
| Коллекция | Арт Мобил |
| Толщина верхнего и нижнего основания | 18 мм |
| Толщина корпуса, полок | 18 мм |
| Толщина кромки верхнего и нижнего основания | 2 мм |
| Толщина кромки корпуса, полок | 0,45 мм |
| Фурнитура | Ручка металлическая, цвет матовый никель |