






2 403 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ КОЛЕКЦІЇ КОРПУСНИХ МЕБЛІВ ОМЕГА БУК AMF
Пенал гардероб OM-11 Омега Бук
Лінійка корпусних меблів "Омега" - це прагматичний розрахунок! Мінімум засобів - максимум зручностей.
Колекція виконана з ламінованого ДСП товщиною 16 мм і включає в себе всі базові елементи для облаштування офісного простору. Поверхні облицьовані кромкою ABS товщиною 0,45 мм, кришки столів і топів ABS завтовшки 2 мм
Вся колекція меблі "Омега" виробляється в кольорі бук.
Матеріал
ДСП – деревно-стружкова плита один з найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, володіє рядом переваг, таких як низька вартість, красивий і різноманітний зовнішній вигляд (в залежності від виду облицювання), міцність конструкції, стійкість до вологи і деформації. Як відомо ДСП виготовляють з стружки і тирси, просочених формальдегідною смолою для кращого скріплення при високій температурі. Її можна просто і швидко обробляти при виготовленні виробів.
Правила догляду
За меблями з ДСП теж потрібен певний догляд і тому рекомендується при збиранні не використовувати поліролі та інші засоби якщо на них немає позначки для ДСП, кращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка в кінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини або дірки, то можливо набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і звісно по можливості не піддавати меблі та вироби з ДСП різкому перепаду температури і вологи, прямим сонячним променям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Выдвижная вешалка для одежды | 1 шт |
| Количество внутренних полок | 1 шт |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Наличие замка | Нет |
| Тип мебели | шкаф-гардероб |
| Габаритные размеры | |
| Высота шкафа | 186.8 см |
| Глубина шкафа | 36.2 см |
| Ширина шкафа | 55 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 40 кг |
| Коллекция | Омега |
| Толщина кромки материала изделия | 0,45 мм |
| Толщина материала изделия | 16 мм |
| Фурнитура | Вешалка выдвижная L300 мм |
| Цвет | Бук |