
426 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ КОЛЕКЦІЇ КОРПУСНИХ МЕБЛІВ СИГМА AMF
Царга SIG 101 Сигма Клен Танзау АМФ
Сигма – проста геометрія з непростим стилем!
Колекція Сигма перетворить звичайний офіс в простір, який мотивує генерувати нові ідеї, розвиватися і отримувати максимум задоволення від робочого процесу.
Меблі виготовлені з ламінованого ДСП товщиною 28 мм, облицьованої протиударною кромкою ПВХ, завтовшки 2 мм Бічні поверхні, полиці, ящики, фасади виконані з ламінованої ДСП, товщиною 18 мм
Правила догляду
За меблями з ДСП теж потрібен певний догляд і тому рекомендується при збиранні не використовувати поліролі та інші засоби якщо на них немає позначки для ДСП, кращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка в кінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини або дірки, то можливо набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і звісно по можливості не піддавати меблі та вироби з ДСП різкому перепаду температури і вологи, прямим сонячним променям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота перегородки | 390 мм |
| Длина перегородки | 1370 мм |
| Материал изготовления перегородки | ламинированная ДСП |
| Тип крепления перегородки | к столешнице |
| Тип перегородки | стационарная |
| Толщина перегородки | 12 мм |
| Цвет | клен |