
10 701 ₴
Сигма – проста геометрія з непростим стилем!
Колекція Сигма перетворить звичайний офіс в простір, яке мотивує генерувати нові ідеї, розвивається і отримувати максимум задоволення від робочого процесу.
Меблі виготовлені з ламінованого ДСП товщиною 28 мм, облицьованої протиударною кромкою ПВХ, завтовшки 2 мм Бічні поверхні, полиці, ящики, фасади виконані з ламінованої ДСП, товщиною 18 мм
ДСП – деревно-стружкова плита один з найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, володіє рядом переваг, таких як низька вартість, красивий і різноманітний зовнішній вигляд (в залежності від виду облицювання), міцність конструкції, стійкість до вологи і деформації. Як відомо ДСП виготовляють з стружки і тирси, просочених формальдегідної смоли для кращого скріплення при високій температурі. Її можна просто і швидко обробляти при виготовленні виробів.
За меблями з ДСП теж потрібен певний догляд і тому рекомендується при збиранні не використовувати поліролі та інші засоби якщо на них немає позначки для ДСП, кращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка в кінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини або дірки, то можливо набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і звісно по можливості не піддавати меблі та вироби з ДСП різкого перепаду температури і вологи, прямих сонячних променів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | стационарная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота тумбы | 645 мм |
| Глубина тумбы | 600 мм |
| Ширина тумбы | 1600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус тумбы | ДСП |
| Тип фасада | прямой |
| Фасады тумбы | ДСП |