
10 701 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ КОЛЕКЦІЇ КОРПУСНИХ МЕБЛІВ СИГМА AMF
Шафа SIG12-1 Сигма Клен Танзау АМФ
Сигма – проста геометрія з непростим стилем!
Колекція Сигма перетворить звичайний офіс в простір, який мотивує генерувати нові ідеї, розвиватися і отримувати максимум задоволення від робочого процесу.
Меблі виготовлені з ламінованої ДСП товщиною 28 мм, облицьованої протиударною кромкою ПВХ, завтовшки 2 мм Бічні поверхні, полиці, ящики, фасади виконані з ламінованої ДСП, товщиною 18 мм
Правила догляду
За меблями з ДСП теж потрібен певний догляд і тому рекомендується при збиранні не використовувати поліролі та інші засоби якщо на них немає позначки для ДСП, кращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка в кінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини або дірки, то можливо набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і звісно по можливості не піддавати меблі та вироби з ДСП різкому перепаду температури і вологи, прямим сонячним променям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних полок | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Тип фасада | распашной |
| Габаритные размеры | |
| Высота шкафа | 160 см |
| Глубина шкафа | 42 см |
| Ширина шкафа | 80 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | алюминий |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | шкаф |
| Цвет | клен |