





2 307 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ КОЛЕКЦІЇ КОРПУСНИХ МЕБЛІВ СТИЛЬ ЯБЛУНЯ AMF
Стелаж SL-601 Стиль Яблуня АМФ
Колекція корпусних меблів "Стиль" - це легкість, комфорт і практичність!
Комбінуючи модулі корпусних меблів можна легко створити як операторські робочі місця, так і робочий кабінет будь-якого керівника.
Меблі колекції "Стиль" - виготовлені з високоякісної ламінованої ДСП товщиною 18 мм.
Матеріал
ДСП – деревно-стружкова плита один з найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, володіє рядом переваг, таких як низька вартість, красивий і різноманітний зовнішній вигляд (в залежності від виду облицювання), міцність конструкції, стійкість до вологи і деформації. Як відомо ДСП виготовляють з стружки і тирси, просочених формальдегідною смолою для кращого скріплення при високій температурі. Її можна просто і швидко обробляти при виготовленні виробів.
Правила догляду
За меблями з ДСП теж потрібен певний догляд і тому рекомендується при збиранні не використовувати поліролі та інші засоби якщо на них немає позначки для ДСП, кращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка в кінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини або дірки, то можливо набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і звісно по можливості не піддавати меблі та вироби з ДСП різкому перепаду температури і вологи, прямим сонячним променям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Яблоня |
| Материал изготовления стола | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 24,7 кг |
| Высота шкафа | 182.5 |
| Глубина шкафа | 34 |
| Количество внешних полок | 5 |
| Коллекция | Стиль |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Наличие замка | Нет |
| Тип мебели | стеллаж |
| Толщина верхнего и нижнего основания | 18 мм |
| Толщина корпуса, полок | 18 мм |
| Толщина кромки верхнего и нижнего основания | 2 мм |
| Толщина кромки корпуса, полок | 0,45 мм |
| Фурнитура | Опора чашка D50 мм, H27 мм |
| Ширина шкафа | 72 |