





3 969 ₴
Колекція Корпусної меблі "Стиль" - це легкість, комфорт, практичність!
Комбінуючи модулі корпусних меблів можна легко створити як операторські робочі місця, так і робочий кабінет будь-якого керівника.
Меблі колекції "Стиль" вся виготовлена з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 18 мм
ДСП – деревно-стружкова плита один з найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, володіє рядом переваг, таких як низька вартість, красивий і різноманітний зовнішній вигляд (в залежності від виду облицювання), міцність конструкції, стійкість до вологи і деформації. Як відомо ДСП виготовляють з стружки і тирси, просочених формальдегідної смоли для кращого скріплення при високій температурі. Її можна просто і швидко обробляти при виготовленні виробів.
За меблями з ДСП теж потрібен певний догляд і тому рекомендується при збиранні не використовувати поліролі та інші засоби якщо на них немає позначки для ДСП, кращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка в кінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини або дірки, то можливо набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і звісно по можливості не піддавати меблі та вироби з ДСП різкого перепаду температури і вологи, прямих сонячних променів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Тип стола | угловой (эргономичный) |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 1200 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 42,9 кг |
| Высота столика (мм) | 750 |
| Глубина столика (мм) | 1200 |
| Длина столика (мм) | 1200 |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Коллекция | Стиль |
| Материал | ДСП |
| Модель изделия | Стол Стиль SL-201 |
| Толщина каркаса (корпуса) | 18 |
| Толщина кромки каркаса (корпуса) | 0,45 |
| Толщина кромки столешницы | 2 |
| Толщина столешницы | 18 |
| Фурнитура | Соединительная фурнитура - корпусные стяжки Minifix |