





3 176 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ КОЛЕКЦІЇ КОРПУСНИХ МЕБЛІВ УНО ВИШНЯ AMF
Тумба приставная C-12 Уно Вишня АМФ
Колекція корпусних Меблів "Уно" - для тих, хто цінує лаконічність, якість і функціональність.
У модельному ряду широко представлені столи, шафи, приставні елементи, комбінуючи які, можна створювати різні робочі комбінації, виходячи з потреб простору.
Меблі виготовлені з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 28 мм, бічні поверхні полиці, ящики, фасади виконані з високоякісної ламінованої ДСП товщиною 18 мм
Матеріал
ДСП – деревно-стружкова плита один з найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, володіє рядом переваг, таких як низька вартість, красивий і різноманітний зовнішній вигляд (в залежності від виду облицювання), міцність конструкції, стійкість до вологи і деформації. Як відомо ДСП виготовляють з стружки і тирси, просочених формальдегідною смолою для кращого скріплення при високій температурі. Її можна просто і швидко обробляти при виготовленні виробів.
Правила догляду
За меблями з ДСП теж потрібен певний догляд і тому рекомендується при збиранні не використовувати поліролі та інші засоби якщо на них немає позначки для ДСП, кращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка в кінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини або дірки, то можливо набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і звісно по можливості не піддавати меблі та вироби з ДСП різкому перепаду температури і вологи, прямим сонячним променям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Тип выдвижного ящика | стандартный |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Тип опор | Колесики |
| Габаритные размеры | |
| Высота тумбы | 750 мм |
| Глубина тумбы | 550 мм |
| Толщина стенок | 18 мм |
| Ширина тумбы | 420 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 35,5 кг |
| Коллекция | Уно |
| Тип тумбы | приставная |
| Толщина верхнего и нижнего основания | 28 мм (цвет Бук и Вишня) и 25 мм (цвет Яблоня и Орех темный) |
| Толщина кромки верхнего и нижнего основания | 2 мм |
| Толщина кромки корпуса и ящиков | 0,45 мм |
| Фурнитура | Ручка пластиковая, черная |
| Цвет | Вишня |