








2 726 ₴
Крісло Поло 50/АМФ-5 Дизайн №13 Єдиноріг AMF
М'яке, зручне сидіння і ергономічна спинка крісла Поло мають систему регулювання, що відповідає зросту дитини і висоті столу. Хребет отримує максимальне розвантаження.
Поверхня крісла виконана з м'якого і комфортного матеріалу, приємного на дотик.
Зручні підлокітники забезпечують підвищений рівень комфортності при роботі.
Дана модифікація крісла Поло виготовлена з високоякісних міцних пластикових елементів з підлокотниками AMF-5 і механізмом гойдання Перманент-Контакт. Крісло розроблене спеціально для дітей і проводиться з принтами дитячої тематики.
| Механізм "Перманент-контакт" використовується в операторських кріслах і дозволяє не просто з'єднати сидіння і спинку, але й регулювати нахил, висоту спинки, а також глибину посадки. Даний механізм є найбільш поширеним і простим, що забезпечує жорстку фіксацію кута нахилу за допомогою фиксирующиего гвинта, сидячи, з можливістю підібрати найбільш зручне положення, від 75 до 90 градусів. Невеликий гвинт, який розташований позаду спинки, дозволяє підняти або опустити спинку, під сидінням знаходиться третій гвинт, за допомогою якого легко відрегулювати глибину посадки спинки щодо сидіння. Таким чином перманент-контакт – це механізм регулювання, який дозволяє гнучко набудувати навіть недороге крісло для довгої та плідної роботи. |
Для догляду настійно рекомендується використовувати суху чистку або пилосос. Прагніть запобігати потрапляння вологи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 10.5 кг |
| Высота с учетом спинки | 1060 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 540 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 410 мм |
| Глубина кресла | 580 мм |
| Ширина кресла | 580 мм |
| Регулировки кресла | |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Высота спинки кресла | Да |
| Глубина сиденья кресла | Да |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 350 мм |
| Глубина сиденья | 440 мм |
| Ширина сиденья | 460 мм |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Обивочный материал сиденья кресла | ткань |
| Обивочный материал спинки кресла | ткань |
| Подлокотник | пластик |
| Дополнительные характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота подлокотников от сиденья | 180 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диаметр крестовины | 640 мм |
| Мoдель | Поло Дизайн |
| Персонажи | Единорог |