







1 938 ₴
Крісло дитяче Бамбо Дизайн Дісней Вінні Пух AMF
Купуючи красиві стильні меблі, батьки не лише виховують у дитини хороший смак, але і дбають про його здоров'я.
Дитяче крісло Бамбо виконане в сонячних кольорах, порадує своєю незвичністю і практичністю.
Стійка металева ніжка-хрестовина покрита екологічною, нешкідливою чорною фарбою, яка привабливо контрастує з різнокольоровими роликами. Відсутність підлокітників компенсується м'яким сидінням і пружною спинкою. Вона при натисканні відхиляється (можливість швидко приймати зручну для хребта позу) і сама повертається у вихідне положення. Висота і глибина регулюється і підбирається індивідуально.
Оббивка з натуральної тканини сподобається всім, підніме емоційний настрій.
Дана модифікація крісла Бамбо виготовлена з високоякісних міцних пластикових елементів і механізмом гойдання Перманент-контакт. Крісло розроблене спеціально для дітей і проводиться з принтами персонажів мультфільмів Disney.
Механізм представляє собою металеву пластину в пластиковій гофрі, що з'єднує сидіння і спинку крісла. Передбачає не тільки регулювання спинки по висоті. При використанні Овалины спинка жорстко зафіксована. Дуже часто застосовується на кріслах для виробництв з сидячими місцями і встановлюють на дитячі крісла.
Позбавити крісло від забруднень досить просто за допомогою пилососа і спеціальних чистячих засобів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Персонажи | Винни Пух |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 5.9 кг |
| Высота с учетом спинки | 910 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 550 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 420 мм |
| Глубина кресла | 520 мм |
| Ширина кресла | 440 мм |
| Регулировки кресла | |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Высота спинки кресла | Да |
| Глубина сиденья кресла | Да |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 360 мм |
| Глубина сиденья | 400 мм |
| Ширина сиденья | 440 мм |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Обивочный материал сиденья кресла | ткань |
| Обивочный материал спинки кресла | ткань |
| Спинка | пластик |
| Дополнительные характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота изделия в нижнем положении | 780 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диаметр крестовины | 600 мм |
| Мoдель | Бамбо |