







3 334 ₴
Крісло дитяче Скаут AMF
Хлопці, які так люблять грати у війну, напевно, будуть не проти, якщо їх дитяча кімната буде більше нагадувати військовий штаб. Якщо ви захочете догодити своєму малюкові, придбайте крісло дитяче Скаут. Камуфляжна тематика, а також додаткові аксесуари на кріслі допоможуть дитині бути у всеозброєнні.
Дизайнерська задумка в поєднанні з продуктивною конструкцією народжує більше унікальну модель, яка подвійно користується попитом. Саме в цьому кріслі наші виробники застосували анатомічний принцип для спинки і сидіння. Для підлітка, у якого активно формується і перебудовується організм, дуже важливо підтримувати хребет у правильному положенні. Для цього спинка має особливий вигин, щоб підтримувати грудний і поперековий відділи. Краї опуклого сидіння круглі і скошені, щоб судини ніг не здавлювали і кров вільно циркулювала. Поліамідна хрестовина з 5 ніжками на обрезиненних роликах – додаткова перевага пересуватися по кабінету, не піднімаючись з крісла.
Крісло можна налаштувати на свій розсуд, щоб отримувати тільки приємні відчуття, виключаючи всякий дискомфорт. Для цього передбачена ручкою регульована система «газліфт», щоб налаштувати потрібну висоту сидіння. Перманент-контакт, який кріпиться між спинкою і сидінням, дозволяє відхилятися на спинку наскільки можливо згідно з передбаченим у цій моделі кутом нахилу.
Цільова спрямованість крісла робить його унікальним, відповідаючи військової тематики у стилі «мілітарі». Загальний дизайн доповнює бічний кишеню, в який можна покласти предмети першої необхідності, а також рюкзак ззаду спинки, щоб покласти туди підручники, диски. Крісло наповнене подвійним шаром поролону Duo Foam різної щільності, щоб зберігалася форма продукту.
Вітається регулярне прибирання крісла. Такий принт можна чистити будь-яким предметом, серветкою або губкою для меблів. Використовуйте миючі засоби без отруйних домішок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 970 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 530 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 410 мм |
| Глубина кресла | 590 мм |
| Ширина кресла | 590 мм |
| Регулировки кресла | |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Высота спинки кресла | Да |
| Глубина сиденья кресла | Нет |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 430 мм |
| Глубина сиденья | 425 мм |
| Ширина сиденья | 460 мм |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Обивочный материал сиденья кресла | ткань |
| Обивочный материал спинки кресла | ткань |
| Дополнительные характеристики | |
| Механизм качания | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота изделия в нижнем положении, мм. | 850 |
| Габариты гофротары, мм. | 280 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диаметр (без роликов), мм. | 580 |