
1 938 ₴
Крісло дитяче Кіндер Машинки (пластик, синій) AMF
Для дітей дуже важливо не кількість іграшок, а те, як ці іграшки відповідають їх характеру та уподобанням. Облаштовуючи дитячу кімнату, не забудьте взяти дитину в магазин. Якщо це дівчинка, яка любить ляльок, напевно їй сподобається крісло дитяче Кіндер Girlie. Крім улюбленого рожевого кольору оббивки на кріслі є красивий принт з ляльками.У цій моделі дотримані анатомічні правила, які є основною характеристикою будь-якого операторського крісла. Невелика закруглена спинка розрахована за розміром на дитячу постать, щоб підтримувати хребет. М'яке поролоновое сидіння з опуклим круглим краєм буде піклуватися про зручне положення і запобігати пережиму судин ніг. Вся конструкція виготовлена з пластику, у тому числі їм покрита металева хрестовина. Крісло оснащене необхідними для дитини механізмами, які досить швидко регулюються. Зокрема, система «газліфт», що відповідає за висоту сидіння, налаштовується одним рухом ручки під сидінням. Там же розташовується і обертається гвинт для визначення ступеня жорсткості сидіння. Наявний під спинкою механізм «перманент-контакт» підбере глибину посадки. Для оббивки крісла використовується міцна натуральна тканина, яка йде в 3-х різних кольорах: рожевий, синій або зелений (на вибір). Колір корпусу відповідає кольору оббивки, в т. ч. і ролики. Красивий принт розміщується на сидінні та спинці. Завдяки новітнім методам нанесення зображень, малюнки не стираються довгий час.
Механізм представляє собою металеву пластину в пластиковій гофрі, що з'єднує сидіння і спинку крісла. Передбачає не тільки регулювання спинки по висоті. При використанні Оваліни спинка жорстко зафіксована. Дуже часто застосовується на кріслах для виробництв з сидячими місцями і встановлюють на дитячі крісла.
Оббивка крісла добре чиститься і забирається будь-які плями з допомогою вологої серветки з миючим засобом. Рекомендовано регулярно проводити сухе або вологе прибирання, можна використовувати пилосос.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 875 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 530 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 400 мм |
| Регулировки кресла | |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Глубина сиденья кресла | Да |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 300 мм |
| Глубина сиденья | 505 мм |
| Ширина сиденья | 440 мм |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Крестовина | металл |
| Обивочный материал сиденья кресла | ткань |
| Обивочный материал спинки кресла | ткань |
| Дополнительные характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота изделия в нижнем положении, мм. | 700 |
| Габариты гофротары, мм. | 555 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диаметр (без роликов), мм. | 600 |
| Персонажи | Машины |