
1 883 ₴
Крісло Світі помаранчевий Розана-105 AMF
М'яке зручне сидіння і ергономічна спинка крісла Світі мають систему регулювання, що відповідає зросту дитини і висоті столу. Хребет отримує максимальну розвантаження.
Поліамідна хрестовина, посилена додаванням скловолокна, витримає навантаження до 90 кг — значить, і витівки маленького непосиди. Ролики будуть ковзати навіть по килимовому покриттю.
Оригінальна оббивка створить особливий ніжний мікроклімат в кімнаті.
Механізм представляє собою металеву пластину в пластиковій гофрі, що з'єднує сидіння і спинку крісла. Передбачає не тільки регулювання спинки по висоті. При використанні Оваліни спинка жорстко зафіксована. Дуже часто застосовується на кріслах для виробництв з сидячими місцями і встановлюють на дитячі крісла.
Тканина Розана є велюроподобным матеріалом для виготовлення м'яких меблів. Конкурентною перевагою даної колекції є широка кольорова палітра: від яскравих до стриманих відтінків, що робить затребуваним матеріал при виготовленні меблів для ресторанів, клубів, модних кафе. Меблі з Троянди має благородний і сучасний вигляд.
Матеріал володіє м'якою ворсистою поверхнею, яка приємна на дотик. Також тканина Розана є високоміцним матеріалом, який стійкий до стирання, на ньому не утворюються лисини і затягування протягом тривалого терміну використання. Вона не витягується і не деформується, не схильна до вигоряння. При цьому даний матеріал абсолютно безпечний для людини, він повітропроникний, неаллергеннен, не електризується.
Матеріал воліє суху читку м'якою щіткою або пилососом.
Для частин з пластику можливе як сухе, так і вологе прибирання, інші чистять пилососом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 90 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Оранжевый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 6.6 кг |
| Регулировки кресла | |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Высота спинки кресла | Да |
| Глубина сиденья кресла | Нет |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | полиамид |
| Крестовина | полиамид |
| Дополнительные характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 440 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота с учетом спинки | 910 |
| Высота сиденья в верхнем положении | 560 |
| Высота сиденья в нижнем положении | 430 |
| Высота спинки | 310 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина кресла | 510 |
| Глубина сиденья | 410 |
| Диаметр крестовины | 640 мм |
| Мoдель | Свити |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина кресла | 440 |