
2 073 ₴
Крісло дитяче Діно AMF
Діти люблять яскраві барвисті подарунки. А якщо вони ще й потрібні, то стають просто незамінними і дуже пам'ятними. Роблячи таку покупку, батьки можуть бути впевнені, що збережуть струнку поставу дитини, позбавлять її від зайвих навантажень, ще й зможуть розвинути нестандартне мислення.
Поворотна конструкція закріплена на поліамідній міцній хрестовини, посадженій на різнокольорові ролики. Вони легко повертаються в сторони і ковзають по підлозі. Сидіння і спинка зручні і оптимальної м'якості, вони створять максимум комфорту для дитячого хребта. Система регулювання висоти і кута нахилу дасть можливість розслабити ніжки.
Неординарне колірне рішення, веселий принт і неповторність форм особливо привабливі для малюків і молодших школярів.
Дана модифікація крісла Арлекіно виготовлено з високоякісних міцних пластикових елементів і механізмом гойдання Перманент-контакт. Крісло розроблене спеціально для дітей і проводиться з принтами дитячої тематики.
Механізм представляє собою металеву пластину в пластиковій гофрі, що з'єднує сидіння і спинку крісла. Передбачає не тільки регулювання спинки по висоті. При використанні Овалины спинка жорстко зафіксована. Дуже часто застосовується на кріслах для виробництв з сидячими місцями і встановлюють на дитячі крісла.
Відмінну якість фарбування деталей та тканин дозволяє чистити крісло пилососом і звичайними побутовими засобами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 1030 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 540 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 410 мм |
| Глубина кресла | 590 мм |
| Ширина кресла | 590 мм |
| Регулировки кресла | |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Высота спинки кресла | Да |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 370 мм |
| Глубина сиденья | 410 мм |
| Ширина сиденья | 440 мм |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Обивочный материал сиденья кресла | ткань |
| Обивочный материал спинки кресла | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота изделия в нижнем положении, мм. | 900 |
| Габариты гофротары, мм. | 280 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диаметр (без роликов), мм. | 580 |
| Персонажи | Дино |