








2 514 ₴
Крісло дитяче Пул Машинки AMF
Кімната дитини — це казковий простір любові і турботи. І меблі для нього підбирають найкращу, що створює затишок і неповторну ауру. Крісло в сучасному інтер'єрі — це не просто гарне місце відпочинку, але, в першу чергу, абсолютно необхідна річ. Для дівчинки важливо, щоб воно підкреслило її індивідуальність.
Опора з коліщатками забезпечить хорошу стійкість і швидке змінне пересування. Поліамідна підстава рами має екологічно чисте покриття. Низька м'яка спинка і сидіння послужать розслабленню опорно-рухової системи. При необхідності висота регулюється.
| Механізм "Перманент-контакт" використовується в операторських кріслах і дозволяє не просто з'єднати сидіння і спинку, але й регулювати нахил, висоту спинки, а також глибину посадки. Даний механізм є найбільш поширеним і простим, що забезпечує жорстку фіксацію кута нахилу за допомогою фиксирующиего гвинта, сидячи, з можливістю підібрати найбільш зручне положення, від 75 до 90 градусів. Невеликий гвинт, який розташований позаду спинки, дозволяє підняти або опустити спинку, під сидінням знаходиться третій гвинт, за допомогою якого легко відрегулювати глибину посадки спинки щодо сидіння. Таким чином перманент-контакт – це механізм регулювання, який дозволяє гнучко набудувати навіть недороге крісло для довгої та плідної роботи. |
Просто і економічно миються деталі і чиститься верх.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 8.2 кг |
| Высота с учетом спинки | 970 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 540 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 420 мм |
| Глубина кресла | 460 мм |
| Ширина кресла | 660 мм |
| Регулировки кресла | |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Высота спинки кресла | Да |
| Глубина сиденья кресла | Да |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 460 мм |
| Глубина сиденья | 460 мм |
| Ширина сиденья | 430 мм |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Да |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Дополнительные характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота изделия в нижнем положении | 850 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диаметр крестовины | 640 мм |
| Мoдель | Пул |
| Персонажи | Машины |