
5 567 ₴
Крісло Футбол Люкс AMF
Крісло AMF Футбол Люкс прекрасний варіант крісел, які відмінно підійдуть футбольним фанатам, для дитячих кімнат і в оформленні тематичних ігрових залів і фанклубів. Ви легко можете вибрати символіку улюбленої команди. Крісло має незалежне регулювання спинки, нахил сидіння і регулювання висоти підлокітників в 5 положеннях, крім цього ви можете налаштувати висоту крісла під її володаря. Опора хромована. Сидіння дуже комфортне з подвійним шаром поролону (жорсткий нижній і м'який верхній). Тканина з фотодруком прикрасить ваш дім.
| Механізм гойдання "Multi Fix" оснащений незалежною регулюванням кута нахилу сидіння і спинки, що надає йому велику перевагу перед стандартними механізмами типу фрістайл. Також в кріслах з таким механізмом використовується регулювання спинки по висоті. |
Оббивка легко чиститься будь губкою з миючим засобом. Для швидкого наведення порядку досить протерти вологою серветкою. Можна використовувати пилосос.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 15 кг |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота подлокотников | Да |
| Высота подлокотников от сиденья | 220-290 мм |
| Высота с учетом спинки | 1100 |
| Высота сиденья в верхнем положении | 550 |
| Высота сиденья в нижнем положении | 420 |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Высота спинки | 500 |
| Высота спинки кресла | Да |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина кресла | 530 |
| Глубина сиденья | 450 |
| Глубина сиденья кресла | Да |
| Диаметр крестовины | 640 мм |
| Каркас кресла | хромированный металл |
| Мoдель | Футбол Люкс |
| Обивочный материал сиденья кресла | ткань |
| Обивочный материал спинки кресла | ткань |
| Пол | Унисекс |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Ширина кресла | 610 |
| Ширина сиденья | 480 мм |