
2 514 ₴
Крісло Футбол Спорт AMF
Якщо дитина разом з вами захоплено дивиться футбол, значить, вона вже активний вболівальник. А коли в його кімнаті почнуть з'являтися постери з футболістами і предмети для гри в футбол, пора подумати про дизайн дитячої кімнати. Варто допомогти дитині в її прагненні і придбати для початку крісло Футбол Спорт. Його родзинка в тому, що на ньому зображений яскравий фрагмент футбольного матчу, який буде навіювати дитині кращі моменти гри.
| Механізм "Перманент-контакт" використовується в операторських кріслах і дозволяє не просто з'єднати сидіння і спинку, але й регулювати нахил, висоту спинки, а також глибину посадки. Даний механізм є найбільш поширеним і простим, що забезпечує жорстку фіксацію кута нахилу за допомогою фиксирующиего гвинта, сидячи, з можливістю підібрати найбільш зручне положення, від 75 до 90 градусів. Невеликий гвинт, який розташований позаду спинки, дозволяє підняти або опустити спинку, під сидінням знаходиться третій гвинт, за допомогою якого легко відрегулювати глибину посадки спинки щодо сидіння. Таким чином перманент-контакт – це механізм регулювання, який дозволяє гнучко набудувати навіть недороге крісло для довгої та плідної роботи. |
Оббивка легко чиститься будь губкою з миючим засобом. Для швидкого наведення порядку досить протерти вологою серветкою. Можна використовувати пилосос.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Анатомические свойства | Да |
| Вес кресла | 9.4 кг |
| Высота изделия в нижнем положении | 880 мм |
| Высота с учетом спинки | 1070 |
| Высота сиденья в верхнем положении | 560 |
| Высота сиденья в нижнем положении | 430 |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Высота спинки | 470 |
| Высота спинки кресла | Да |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина кресла | 460 |
| Глубина сиденья | 410 |
| Диаметр крестовины | 640 мм |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Количество колесиков | 5 |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Крестовина | пластик |
| Мoдель | Футбол Спорт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 |
| Механизм качания | Да |
| Наличие спинки | Да |
| Обивочный материал сиденья кресла | ткань |
| Обивочный материал спинки кресла | ткань |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Для мальчиков |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Ширина кресла | 530 |
| Ширина сиденья | 460 мм |