







2 514 ₴
Крісло дитяче Актив Дизайн Disney Міккі маус AMF
Незвично яскраві веселі фарби і чіткий казковий малюнок на обертовому кріслі освіжать дитячу кімнату, нададуть їй грайливості і невимушеності. Дитині буде не тільки зручно, але й приємно займатися улюбленими справами або просто сидіти і відпочивати.
Зручне сидіння і ергономічна спинка зроблять час, проведений в сидячому положенні незабутньо комфортним, оскільки сприяють розслабленню м'язів. Легко регулюється висота та кут нахилу. Ролики, покриті гумою, полегшують переміщення, не дряпаючи підлогове покриття. Поліамідна основа каркасу гарантує довгий термін служби.
Якісна тканина пройшла тестування на міцність і екологічну чистоту.
Дана модифікація крісла Актив виготовлена з високоякісних міцних пластикових елементів і механізмом гойдання Перманент-контакт. Крісло розроблене спеціально для дітей і проводиться з принтами героїв мультфільмів Disney.
| Механізм "Перманент-контакт" використовується в операторських кріслах і дозволяє не просто з'єднати сидіння і спинку, але й регулювати нахил, висоту спинки, а також глибину посадки. Даний механізм є найбільш поширеним і простим, що забезпечує жорстку фіксацію кута нахилу за допомогою фиксирующиего гвинта, сидячи, з можливістю підібрати найбільш зручне положення, від 75 до 90 градусів. Невеликий гвинт, який розташований позаду спинки, дозволяє підняти або опустити спинку, під сидінням знаходиться третій гвинт, за допомогою якого легко відрегулювати глибину посадки спинки щодо сидіння. Таким чином перманент-контакт – це механізм регулювання, який дозволяє гнучко набудувати навіть недороге крісло для довгої та плідної роботи. |
За такий меблями можна доглядати за допомогою найпростіших засобів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 7.9 кг |
| Высота с учетом спинки | 960 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 520 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 390 мм |
| Глубина кресла | 540 мм |
| Ширина кресла | 460 мм |
| Регулировки кресла | |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Высота спинки кресла | Да |
| Глубина сиденья кресла | Да |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 470 мм |
| Глубина сиденья | 420 мм |
| Ширина сиденья | 460 мм |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Обивочный материал сиденья кресла | ткань |
| Обивочный материал спинки кресла | ткань |
| Дополнительные характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота изделия в нижнем положении | 830 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диаметр крестовины | 580 мм |
| Мoдель | Актив |
| Персонажи | Микки Маус |