

3 260 ₴
Крісло Футбол Спорт Динамо Дизайн № 1 AMF
Якщо дитина разом з вами захоплено дивиться футбол, значить, вона вже активний вболівальник. А коли в його кімнаті почнуть з'являтися постери з футболістами і предмети для гри в футбол, пора подумати про дизайн дитячої кімнати. Варто допомогти дитині в її прагненні і придбати для початку крісло Футбол Спорт. Його родзинка в тому, що на ньому зображений яскравий фрагмент футбольного матчу, який буде навіювати дитині кращі моменти гри.
| Механізм "Перманент-контакт" використовується в операторських кріслах і дозволяє не просто з'єднати сидіння і спинку, але й регулювати нахил, висоту спинки, а також глибину посадки. Даний механізм є найбільш поширеним і простим, що забезпечує жорстку фіксацію кута нахилу за допомогою фиксирующиего гвинта, сидячи, з можливістю підібрати найбільш зручне положення, від 75 до 90 градусів. Невеликий гвинт, який розташований позаду спинки, дозволяє підняти або опустити спинку, під сидінням знаходиться третій гвинт, за допомогою якого легко відрегулювати глибину посадки спинки щодо сидіння. Таким чином перманент-контакт – це механізм регулювання, який дозволяє гнучко набудувати навіть недороге крісло для довгої та плідної роботи. |
Оббивка легко чиститься будь губкою з миючим засобом. Для швидкого наведення порядку досить протерти вологою серветкою. Можна використовувати пилосос.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Синий |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 9.4 кг |
| Регулировки кресла | |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Высота спинки кресла | Да |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | пластик |
| Обивочный материал сиденья кресла | ткань |
| Обивочный материал спинки кресла | ткань |
| Дополнительные характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 460 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота изделия в нижнем положении | 880 мм |
| Высота с учетом спинки | 1070 |
| Высота сиденья в верхнем положении | 560 |
| Высота сиденья в нижнем положении | 430 |
| Высота спинки | 470 |
| Глубина кресла | 460 |
| Глубина сиденья | 410 |
| Диаметр крестовины | 640 мм |
| Мoдель | Футбол Спорт |
| Ширина кресла | 530 |