
2 514 ₴
Дитяче крісло Футбол AMF
Якщо Ваш хлопчик з дитинства любить спорт, а особливо грати у футбол, то, швидше за все, в його дитячій кімнаті все присвячене футбольній тематиці. Батьки можуть посприяти, щоб підтримати захоплення дитини. Для цього можна оформити дизайн і придбати меблі відповідного напряму. Наприклад, дитяче крісло Футбол буде справжнім скарбом для маленького фаната.
Модель злегка виконана в 3-D форматі. Тому закруглені спинка і сидіння нагадують справжній м'яч, який так хочеться загнати у ворота. Ця будова готова подбати про правильну посадку Вашої дитини. Завдяки кулястій формі спинки і сидіння, які виготовлені за анатомічним мірками, дитина може зручно і правильно розташуватися. При цьому крісло буде фіксувати правильну поставу, а також виключати тиск судинної системи ніг. Щоб у кріслі можна було ще пограти або розважитися, воно кріпиться на 5-векторній хрестовині з роликовій системою. На ньому можна спокійно їздити по кімнаті або обертатися, не боячись впасти або подряпати підлогу. Для цього прогумовані ролики.
У цій моделі оригінально продумано розташування механізмів, які працюють незалежно один від одного. Це система «газліфт», яка окремо встановлена за спинкою і під сидінням. Якщо необхідно підняти спинку по зростанню малюка, обертайте газпатрон до потрібної висоти. Щоб дитині було зручно сидіти за письмовим або комп'ютерним столом, з допомогою ручки під сидінням відрегулюйте висоту сидіння.
Для нанесення зображення на передбачений для оббивки крісел матеріал була використана методика нанесення у вигляді тампо-друк. Такий спосіб дозволяє довго зберігати малюнок новим і чітким. Футбольна тематика оббивки гармонійно повторюється і на самих роликах, що, безумовно, підкреслює оригінальність дизайну. Під оббивкою йде наповнення з 2-х шарів поролону Duo Foam (різної щільності).
Механізм представляє собою металеву пластину в пластиковій гофрі, що з'єднує сидіння і спинку крісла. Передбачає не тільки регулювання спинки по висоті. При використанні Овалины спинка жорстко зафіксована. Дуже часто застосовується на кріслах для виробництв з сидячими місцями і встановлюють на дитячі крісла.
Крісло піддається будь-яким видам прибирання. Можна сухою або вологою губкою протирати деталі крісла, а оббивку чистити з миючим щадним засобом для офісних меблів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Белый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 940 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 550 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 420 мм |
| Регулировки кресла | |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Высота спинки кресла | Да |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 290 мм |
| Глубина сиденья | 450 мм |
| Ширина сиденья | 450 мм |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | пластик |
| Обивочный материал сиденья кресла | ткань |
| Обивочный материал спинки кресла | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты гофротары, мм. | 660 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диаметр (без роликов), мм. | 610 |