







6 678 ₴
Крісло Лайн Сідней-17 AMF
Елегантне крісло Лайн стане відмінним доповненням інтер'єру будь-якого бару, ресторану або кафе. Воно додасть різноманітності, оригінальності і комфортності вашому закладу. Крісло представлене в декількох колірних варіантах.
Крісло Лайн м'яке і комфортне крісло, створене саме для вас. Оббивка крісла абсолютно екологічна і безпечна для здоров'я людини.
Крісло має солідний і елегантний вигляд, що забезпечить вашим відвідувачам приємне здивування. Крісло Лайн – це відмінна риса вашого приміщення, його серце і родзинка. Відмінно експлуатується, витримує до 35 000 циклів посадки без подряпин і дефектів.
Тканина Сідней проводиться з використанням натурального волокна, що робить матеріал екологічно безпечним і гіпоалергенним. Володіє підвищеною міцністю, пожежо - та зносостійкістю, не піддається витягуванню і деформації, добре переносить тривалу експлуатацію, розрахована на 35000 циклів.
Класичний вид даної оббивної тканини: м'якість, легка ворсистість, забарвлення від яскравих до пастельних роблять цю тканину дуже популярною. Меблі, виготовлені з використанням тканини Сідней, набуває оригінальний і привабливий вигляд, такі меблі стане родзинкою в будь-якому інтер'єрі.
Тканина Сідней не розрахована на часте вологе чищення, переважно чистити щіткою або пилососом, при гострій необхідності можна замит забруднення теплим мильним розчином.
Для догляду за кріслом Лайн рекомендується використовувати тільки суху чистку. Категорично не рекомендується попадання вологи на оббивку крісла.
Для очищення оббивки досить використовувати пилосос або щітку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Тип опор | Ножки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Высота сидения | 420 мм |
| Глубина | 840 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 16,7 кг |
| Высота спинки | 520 мм |
| Глубина сиденья | 600 мм |
| Мoдель | Лайн |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Обивочный материал | Ткань |
| Цвет | Сидней-17 |