
6 556 ₴
Крісло Еліза тканина меблева Сідней-20/Сідней-17 AMF
Крісло AMF Еліза прикрасить будь-яку вітальню і додасть гармонії і затишку в домашній обстановці. Сучасний і оригінальний дизайн. Використання двох різних кольорів оббивки ненав'язливо оживляє зовнішній вигляд. Таке крісло буде відмінно виглядати як з диваном Еліза так і в індивідуальному варіанті. Міцний дерев'яний каркас і м'який і довговічний поліуретан робить модель надійною і комфортною. У виробництві використовуються гіпоалергенні матеріали.
Тканина Сідней проводиться з використанням натурального волокна, що робить матеріал екологічно безпечним і гіпоалергенним. Володіє підвищеною міцністю, пожежо - та зносостійкістю, не піддається витягуванню і деформації, добре переносить тривалу експлуатацію, розрахована на 35000 циклів.
Класичний вид даної оббивної тканини: м'якість, легка ворсистість, забарвлення від яскравих до пастельних роблять цю тканину дуже популярною. Меблі, виготовлені з використанням тканини Сідней, набуває оригінальний і привабливий вигляд, такі меблі стане родзинкою в будь-якому інтер'єрі.
Тканина Сідней не розрахована на часте вологе чищення, переважно чистити щіткою або пилососом, при гострій необхідності можна змити забруднення теплим мильним розчином.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 76 см |
| Высота сидения | 43 см |
| Глубина | 87 см |
| Ширина | 88 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Подлокотники | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Высота подлокотников, мм. | 210 |
| Высота спинки, мм. | 350 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина сиденья, мм. | 480 |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Цвет | Сидней-17 |
| Ширина сиденья, мм. | 540 |