
8 808 ₴
Крісло Берлін Бонус 06 голд браун/Бонус 07 каштан AMF
При одному тільки погляді на диван "Берлін" відбувається глибоке усвідомлення того, як же чудово і приємно відпочивати на власному дивані у своєму затишному будинку. Це усвідомлення надає лише більша насолода відпочинком, коли ви, виділивши собі час, можете відволіктися від турбот і прилягти на диван "Берлін". Виконаний у вишуканому кольорі смачного, молочного шоколаду, він ніби нагадує вам, що потрібно цінувати ці спокійні, приємні моменти відпочинку. Диван "Берлін" обладнаний ящиком для прибирання у нього речей, щоб порядок дотримувався у вашому затишному будинку. Диван легко і м'яко розкладається з допомогою зручного механізму єврокнижки.
|
Тканина Бонус належить до виду тканин: Жакарды |
Колір оббивки досить не мазкий, але при потребі можна провести вологе прибирання із спеціалізованими порошками по догляду за м'якими меблями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Состояние | Новое |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Комплектация | |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 78 см |
| Высота сидения | 45 см |
| Глубина | 93 см |
| Ширина | 114 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Высота подлокотников, мм. | 225 |
| Высота сиденья в нижнем положении, мм. | 450 |
| Высота спинки, мм. | 370 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет | Каштан |
| Ширина сиденья, мм. | 700 |