







6 478 ₴
Елегантне крісло Твіст стане прекрасною частиною інтер'єру будь-якого бару, ресторану чи кафетерію. Крісло Твіст – це крісло преміум класу, яке додасть різноманітності, унікальності, оригінальності та комфортності вашому закладу. Крісло представлено в кількох колірних варіантах. Серед них ви обов'язково знайдете той, який впишеться у ваш інтер'єр.
Крісло виконано з якісного матеріалу, який при потраплянні світла, виглядає витонченіше і солідніше. Крісло має підлокітники, що допоможе додати більш домашню атмосферу або затишок. Шоколадна оббивка навіть з часом вона не втратить свій зовнішній вигляд.
Стала хітом приголомшлива тканина Кордрой, що виготовляється на сучасному високотехнологічному обладнанні. Вона виготовлена дотримуючи всі норми і стандарти текстильної індустрії, а також процеси виробництва тканин. Тканина проходить спеціальну заводську обробку матеріалу, для того щоб зрадити їй певну м'якість. Вона поєднує в собі рельєф поверхні, з приголомшливим ефектом еластичності вироби. Має чудову стійкість на стирання, володіє хорошою щільністю, а на дотик як оксамит. Тканина Кордрой легко чиститься, прекрасно витримує навантаження кігтів домашніх вихованців. У великій палітрі нашого магазину представлені як класичні, так і багато інших яскравих кольорів і відтінків тканини, які чудово доповнять сучасний інтер'єр приміщення!
Зносостійкість на стирання: 15000 циклів.
Щільність: 365 г/м. кв.
Склад: 90% Поліестер, 8% Нейлон, 2% Спандекс.
Для догляду за кріслом потрібне тільки сухе прибирання, ні в якому разі не піддавати оббивку потраплянню вологи. Крім того, для догляду за кріслами лінії Твіст рекомендується використовувати тільки якісні миючі засоби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Высота сидения | 430 мм |
| Глубина | 800 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 29 кг |
| Высота подлокотников от сиденья | 210 мм |
| Высота спинки | 550 мм |
| Глубина сиденья | 530 мм |
| Мoдель | Твист |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Обивочный материал | Ткань |