




5 046 ₴
Крісло Дамкар Хром Неаполь N-08 на роликах AMF
Крісло AMF Дамкар не просто елегантне барне крісло, але чудовий варіант для оформлення ресторанів або домашніх терас. Завдяки оббивці і хромованому каркасу, догляд не доставить вам особливих зусиль, при цьому крісло дуже стійке і надійне. Невелика спинка і підлокітники дозволять розслабитися в кріслі і відпочити. Висоту може регулювати кожен відвідувач під свій зріст, крісло обертається на 360 градусів. Завдяки різноманітності оббивок ви зможете підібрати свій варіант і підкреслити стиль приміщення.
Дана модифікація крісла Дамкар виготовлена на дерев'яній хрестовині з роликовими колесами.
|
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Тип опор | Колесики |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 11,5 кг |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Высота | 720 |
| Высота (мм)в верхнем положении | 790 мм |
| Высота сидения | 520 |
| Высота сиденья в нижнем положении | 450 мм |
| Высота спинки | 340 мм |
| Глубина | 540 |
| Глубина сиденья | 420 мм |
| Диаметр | 640 мм |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Крестовина | Хромированная |
| Мoдель | Дамкар |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Ширина | 630 |