





5 541 ₴
Крісло Веллі венге Мадрас дарк Браун AMF
Крісло AMF Веллі – це компактне і стильне крісло, яке стане центром вітальні, тераси, доповнить і прикрасить інтер'єр кафе чи ресторану. Дуже легкий і функціональний, розташовує до довгого сидіння і спілкування у колі друзів. Низька, але м'яка спинка і підлокітники надають достатню підтримку. Ніжки стійкі, виконані з масиву дерева. Завдяки різноманітності оббивних матеріалів можна підібрати той відтінок і колірну гамму, яка подобається саме вам і найбільш підійде до вашого інтер'єру.
Класичним кольором дерев'яних елементів меблів для вітальні є венге. Темний, насичений, густий колір підходить і для обрамлення м'яких меблів для виготовлення корпусних. Класично виглядає в світлому приміщенні, створюючи благородний контраст. При штучному освітленні насиченість кольору підкреслює масивність і грунтовність конструкцій. Шикарно дерев'яні елементи кольору венге виглядають на м'яких меблів в сукупності з яскравими тканинами і шкірою.
|
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 50 000 циклів |
Даний матеріал можна пилососити, проводити хімічні чищення (виключно професійними засобами). При забрудненні крісло можна піддати чищення з використанням мильного розчину або скористатися спеціальним засобом по догляду.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 780 мм |
| Высота сидения | 440 мм |
| Глубина | 660 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 12,2 кг |
| Высота подлокотников от сиденья | 210 мм |
| Высота спинки | 330 мм |
| Глубина сиденья | 490 мм |
| Мoдель | Велли |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Цвет деревянных элементов | Венге темное |