






5 046 ₴
Крісло Дамкар Хром Сідней-06 на роликах AMF
Крісло AMF Дамкар не просто елегантне барне крісло, але чудовий варіант для оформлення ресторанів або домашніх терас. Завдяки оббивці і хромованому каркасу, догляд не доставить вам особливих зусиль, при цьому крісло дуже стійке і надійне. Невелика спинка і підлокітники дозволять розслабитися в кріслі і відпочити. Висоту може регулювати кожен відвідувач під свій зріст, крісло обертається на 360 градусів. Завдяки різноманітності оббивок ви зможете підібрати свій варіант і підкреслити стиль приміщення.
Дана модифікація крісла Дамкар виготовлена на дерев'яній хрестовині з роликовими колесами.
Тканина Сідней проводиться з використанням натурального волокна, що робить матеріал екологічно безпечним і гіпоалергенним. Володіє підвищеною міцністю, пожежо - та зносостійкістю, не піддається витягуванню і деформації, добре переносить тривалу експлуатацію, розрахована на 35000 циклів.
Класичний вид даної оббивної тканини: м'якість, легка ворсистість, забарвлення від яскравих до пастельних роблять цю тканину дуже популярною. Меблі, виготовлені з використанням тканини Сідней, набуває оригінальний і привабливий вигляд, такі меблі стане родзинкою в будь-якому інтер'єрі.
Тканина Сідней не розрахована на часте вологе чищення, переважно чистити щіткою або пилососом, при гострій необхідності можна замит забруднення теплим мильним розчином.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Тип опор | Колесики |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 720 мм |
| Высота сидения | 520 мм |
| Глубина | 540 мм |
| Диаметр | 640 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 11,5 кг |
| Высота (мм)в верхнем положении | 790 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 450 мм |
| Высота спинки | 340 мм |
| Глубина сиденья | 420 мм |
| Крестовина | Хромированная |
| Мoдель | Дамкар |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Обивочный материал | Ткань |
| Цвет | Сидней-06 |