







5 649 ₴
Крісло Лорд, темний горіх, Сідней-14 AMF
Класичне крісло Лорд виконане в строгих прямих формах. Виріб, безсумнівно, прикрасить будь-яке приміщення в будинку, виконане в будь-якому стилі: простору кухню, вітальню, спальню, передпокій або дитячу кімнату. Класичні форми ідеально вписуються в будь-який стиль інтер'єру.
Деякі моделі серії Лорд мають дерев'яні ніжки, а сидіння, спинка та підлокітники обтягнуті тканиною яскравих відтінків. Таке забарвлення не тільки згладжує прямі лінії, надаючи виробу більш затишний вигляд, але і вносить яскраву пляму в обстановку будь-якого приміщення, а кант контрастного кольору додає веселу нотку у всю конструкцію.
Колір дерева Горіх меблевої продукції використовується дуже часто. Це коричневий колір з червонуватим або сірим відтінком. Часто на дерев'яних елементах меблів промальовуються витіюваті темні прожилки на тлі основного кольору. Можна сказати, що виробам кольору горіх характерна глибина і насиченість. За тональностям колір горіх поділяється на червоний, світлий, золотистий і темний, все залежить від породи дерев. Часто застосовується для обладнання офісів та житлових приміщень.
Тканина Сідней проводиться з використанням натурального волокна, що робить матеріал екологічно безпечним і гіпоалергенним. Володіє підвищеною міцністю, пожежо - та зносостійкістю, не піддається витягуванню і деформації, добре переносить тривалу експлуатацію, розрахована на 35000 циклів.
Класичний вид даної оббивної тканини: м'якість, легка ворсистість, забарвлення від яскравих до пастельних роблять цю тканину дуже популярною. Меблі, виготовлені з використанням тканини Сідней, набуває оригінальний і привабливий вигляд, такі меблі стане родзинкою в будь-якому інтер'єрі.
Тканина Сідней не розрахована на часте вологе чищення, переважно чистити щіткою або пилососом, при гострій необхідності можна замит забруднення теплим мильним розчином.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Высота сидения | 460 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 13 кг |
| Высота подлокотников от сиденья | 210 мм |
| Высота спинки | 440 мм |
| Глубина сиденья | 430 мм |
| Мoдель | Лорд |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Обивочный материал | Ткань |
| Цвет деревянных элементов | Орех |
| Цвет обивки | Сидней-14 |