
10 001 ₴
Комплект Стіл і 6 стільців Андалусія + Каталонія для вітальні AMF
У слов'янському світі кухня не просто місце, де готують їжу і відбувається банальний прийом їжі, в цьому куточку будинку горить сімейне вогнище. Звичайно, вогонь вже став образним, але все одно щоденний сніданок, обід або вечерю - безцінний час, який сім'я проводить разом. І кожна така хвилина повинна бути максимально комфортною. Меблі від компанії AMF допоможуть створити затишну атмосферу, серед торгових пропозицій - якісні гарнітури, столи та стільці. Купити стильний комплект меблів для кухні або вітальні - значить отримати раціональне інтер'єрне рішення і втілити гармонійний інтер'єр в серці будинку.
Склад комплекту Андалусія + Каталонія
Розмір:
Стіл (ВхШхГ) - 75х160(240)х90 см
Стілець (ВхШхГ) - 86х46х56 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1600 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2400 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Буфет | 0 шт. |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Витрина | 0 шт. |
| Высота стула с учетом спинки | 860 |
| Глубина стула | 560 мм |
| Журнальный столик | Нет |
| Каркас стула | хромированная сталь |
| Количество персон | 6 |
| Количество предметов | 7 шт. |
| Кофейный столик | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Опоры стола | хромированная сталь |
| Сервант | 0 шт. |
| Сервировочный столик | Нет |
| Стол обеденный | 1 |
| Стул | 6 |
| Тумба под ТВ | Нет |
| Тумба под аудио- и видеотехнику | Нет |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Ширина стула | 460 мм |