
10 001 ₴
Комплект із 4 стільців для будинку Рандеву AMF
Стілець Рандеву безсумнівно стане хорошим вибором для солідного розкішного ресторану, в якому затишок і комфорт користувача знаходяться на першому плані. Незважаючи на досить простий зовнішній вигляд, стілець створений для забезпечення максимальної зручності сидить. Спинка і сидіння виконані одним цілим, сидіння злегка закруглюється донизу, що дозволяє ногам відпочивати і не затікати. Також вони зроблені м'якими, щоб не тільки голова, а й тіло могло відпочити від виснажливо щоденної роботи. Адже ресторан недарма вважається місцем духовного та фізичного відпочинку людини.
Комплект для будинку Рандеву складається з:
Розмір:
Висота 86 см
Ширина 50 см
Глибина 58 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Количество персон | 4 |
| Количество предметов | 4 |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стул | 4 шт |
| Цвет обивки | Красный |
| Дополнительная мебель | |
| Буфет | 0 шт |
| Витрина | 0 шт |
| Журнальный столик | Нет |
| Кофейный столик | Нет |
| Сервант | 0 шт |
| Сервировочный столик | Нет |
| Тумба под ТВ | Нет |
| Габаритные размеры стула | |
| Высота стула с учетом спинки | 860 мм |
| Глубина стула | 580 мм |
| Ширина стула | 500 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированная сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |