
10 001 ₴
Комплект Стіл і 4 стільці Темза + Брістоль для вітальні AMF
У слов'янському світі кухня не просто місце, де готують їжу і відбувається банальний прийом їжі, в цьому куточку будинку горить сімейне вогнище. Звичайно, вогонь вже став образним, але все одно щоденний сніданок, обід або вечерю - безцінний час, який сім'я проводить разом. І кожна така хвилина повинна бути максимально комфортною. Меблі від компанії AMF допоможуть створити затишну атмосферу, серед торгових пропозицій - якісні гарнітури, столи та стільці. Купити стильний комплект меблів для кухні або вітальні - значить отримати раціональне інтер'єрне рішення і втілити гармонійний інтер'єр в серці будинку.
Склад комплекту Темза + Брістоль:
Розмір:
Стіл (ВхШхГ) - 75х150х90 см
Стілець (ВхШхГ) - 96х45х53 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Количество персон | 4 |
| Количество предметов | 5 |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Стул | 4 шт |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет обивки | Коричневый |
| Дополнительная мебель | |
| Буфет | 0 шт |
| Витрина | 0 шт |
| Журнальный столик | Нет |
| Кофейный столик | Нет |
| Сервант | 0 шт |
| Сервировочный столик | Нет |
| Тумба под ТВ | Нет |
| Тумба под аудио- и видеотехнику | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1500 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Габаритные размеры стула | |
| Высота стула с учетом спинки | 960 мм |
| Глубина стула | 530 мм |
| Ширина стула | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Опоры стола | натуральное дерево |
| Столешница | стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |