
10 001 ₴
Комплект Стіл і 2 крісла Лорд для вітальні AMF
Класичне крісло Лорд виконано в строгих прямих формах. Виріб, безсумнівно, прикрасить будь-яке приміщення в будинку, виконане в будь-якому стилі: простору кухню, вітальню, спальню, коридор або дитячу кімнату. Класичні форми ідеально вписуються в будь-який стиль інтер'єру. Деякі моделі серії Лорд мають дерев'яні ніжки, а сидіння, спинка і підлокітники обтягнуті тканиною яскравих відтінків. Таке забарвлення не тільки згладжує прямі лінії, надаючи виробу більш затишний вигляд, але і вносить яскраву пляму в обстановку будь-якого приміщення, а кант контрастного кольору додає веселу нотку у всю конструкцію.
Склад комплекту Лорд:
Розмір:
Стільниця (ШхГ) - 80х80 см
База (ВхШхГ) - 72х40х40 см
Крісло (ВхШхГ) - 85х57х59 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 800 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Буфет | 0 шт. |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Витрина | 0 шт. |
| Высота кресла с учетом спинки | 850 см |
| Глубина кресла | 590 |
| Журнальный столик | Нет |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Количество персон | 2 |
| Количество предметов | 3 шт. |
| Кофейный столик | Нет |
| Кресло | 2 шт |
| Обивочный материал | Ткань |
| Опоры стола | сталь |
| Сервант | 0 шт. |
| Сервировочный столик | Нет |
| Стол обеденный | 1 |
| Форма столешницы | квадратная |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Ширина кресла | 570 |