
10 001 ₴
Комплект Стіл і 2 крісла Helis + Salex Patchwork Black AMF
У слов'янському світі кухня не просто місце, де готують їжу і відбувається банальний прийом їжі, в цьому куточку будинку горить сімейне вогнище. Звичайно, вогонь вже став образним, але все одно щоденний сніданок, обід або вечеря - безцінний час, який сім'я проводить разом. І кожна така хвилина повинна бути максимально комфортною. Меблі від компанії AMF допоможуть створити затишну атмосферу, серед торгових пропозицій - якісні гарнітури, столи та стільці. Купити стильний комплект меблів для кухні або вітальні - значить отримати раціональне інтер'єрне рішення і втілити гармонійний інтер'єр в серці будинку.
Склад комплекту Helis + Salex Patchwork Black:
Розмір:
Стіл (ВхШхГ) - 72х80х80 см
Крісло (ВхШхГ) - 83х64х62 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Количество персон | 2 |
| Количество предметов | 3 |
| Кресло | 2 шт |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Дополнительная мебель | |
| Буфет | 0 шт |
| Витрина | 0 шт |
| Журнальный столик | Нет |
| Кофейный столик | Нет |
| Сервант | 0 шт |
| Сервировочный столик | Нет |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота кресла с учетом спинки | 830 мм |
| Глубина кресла | 620 мм |
| Ширина кресла | 640 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 72 мм |
| Длина стола | 800 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Опоры стола | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |
| Столешница | МДФ ламинированная |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук |