
10 001 ₴
Домашній кабінет стіл СК100 + крісло Поло AMF
Сучасна людина проводить велику кількість часу в кабінеті, вирішуючи робочі питання. Завдяки розвитку комунікацій в сучасному світі, керівникам або просто діловим людям, немає потреби весь час перебувати в офісі, тому гостро постає питання організації робочого місця у себе вдома. Для цього навіть не завжди обов'язково виділяти окрему кімнату, правильне зонування і грамотний підбір меблів вирішують цю задачу. Купити меблі для домашнього кабінету в Україні сьогодні цілком доступно. Наш інтернет магазин пропонує компактні і зручні меблі для роботи вдома.
Склад комплекту:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 730 мм |
| Глубина стола | 545 мм |
| Длина стола | 1000 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Каркас кресла | пластик |
| Материал обивки | ткань |
| Состав комплекта | |
| Кресло | 1 шт |
| Стол письменный | 1 шт |
| Дополнительные характеристики детского комплекта | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота кресла с учетом спинки | 106 см |
| Глубина кресла | 58 |
| Ширина кресла | 58 |