
10 001 ₴
Обідній комплект Стіл і 4 стільці Мускат AMF
Комплект AMF Мускат, зі столом і чотирма стільцями в комплекті, неймовірно стильний і лаконічний набір, який підійде для будь-якого приміщення. Такий набір буде головною прикрасою кімнати. Прямокутна форма столу підійде для трапез в колі сім'ї і дозволить приймати невелику кількість гостей. Каркас столу металевий, ніжки оригінальної форми, стільниця з скла, все це забезпечить довгу службу столу, не дивлячись на світлий колір. Простий догляд за поверхнею. Каркаси стільців так само з металу, сидіння і спинка пластикові.
Характеристики столу:
Характеристики стільців:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Количество персон | 4 |
| Количество предметов | 5 |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Стул | 4 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет обивки | Белый |
| Дополнительная мебель | |
| Буфет | 0 шт |
| Витрина | 0 шт |
| Журнальный столик | Нет |
| Кофейный столик | Нет |
| Сервант | 0 шт |
| Сервировочный столик | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 755 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 750 мм |
| Габаритные размеры стула | |
| Высота стула с учетом спинки | 840 мм |
| Глубина стула | 470 мм |
| Ширина стула | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Опоры стола | металл |
| Спинка | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Пластик |
| Столешница | стекло каленое |