
10 001 ₴
Спальня Берлін Венге Магія AMF
Колекція корпусних меблів "Берлін"- це меблі для сучасних енергійних ділових людей!
Чіткі лінії і модні текстури фасадів зроблять Вашу кімнату не тільки практичною і зручною, але й підкреслять смак його власника. Матеріал, з якого виконана колекція - це високоякісна ламінована ДСП товщиною 32 мм Торці плити облицьовані кромкою ABS товщиною 1 мм
Меблі можна вибрати в одному з двох сучасних кольорів: венге магія і дуб молочний.
Склад комплекту:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге магия |
| Размеры зеркала | |
| Высота зеркала | 82 см |
| Ширина зеркала | 82 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 82 см |
| Глубина комода | 53.5 см |
| Ширина комода | 82.5 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 82.5 см |
| Длина кровати | 196.4 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина кровати | 166.6 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Зеркало | 1 шт |
| Комод | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Стол | 1 |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |