
10 701 ₴
Кабінет керівника Магістр + крісло Буффало AMF
Колекція офісних меблів Магістр - свобода дій і безмежність простору! Великий вибір всіляких столів, шаф і тумб допоможе легко і функціонально облаштувати будь-який сучасний офіс. Меблі виготовлені з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 28 мм (колір Бук, Клен та Вишня) і 25 мм (колір Яблуня і Горіх темний). Бічні поверхні, полки, ящики, фасади виконані з високоякісної ламінованої ДСП, товщиною 18 мм. Корпусні меблі Магістр випускається в наступних кольорах ДСП: бук, вишня, яблуня, горіх темний, клен.
Крісло для керівника Буффало створено для солідних людей, що цінують розкіш і натуральні матеріали. Відноситься до класу люкс, підкреслить статус і вагомість свого володаря. Сучасний стиль крісла, використання дерева та шкіри надають додатковий шарм, довговічність і надійність цієї моделі. Безсумнівно, крісло прикрасить кабінет і, звичайно, дозволить власникові насолодитися робочим процесом, завдяки високій спинці з вигнутою формою (для правильної підтримки хребта), м'якими підлокітниками (для зручної роботи за комп'ютером). В такому кріслі вам буде комфортно під час всього робочого дня. Простий догляд. Відмінний варіант для респектабельних людей. Дана модифікація крісла Буффало комплектується міцними високоякісними дерев'яними елементами і механізмом гойдання MultiBlock.
Склад комплекту:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 75 см |
| Глубина стола | 90 см |
| Длина стола | 180 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Цвет | Разные цвета |
| Состав комплекта | |
| Стол рабочий | Да |
| Кресло | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ламинированная ДСП |