
10 701 ₴
Кабінет керівника Стіл Сигма + крісло Slim HB AMF
Сигма – проста геометрія з непростим стилем!
Колекція Сигма перетворить звичайний офіс в простір, який мотивує генерувати нові ідеї, розвиватися і отримувати максимум задоволення від робочого процесу.
Меблі виготовлені з ламінованої ДСП товщиною 28 мм, облицьованої протиударною кромкою ПВХ, завтовшки 2 мм Бічні поверхні, полиці, ящики, фасади виконані з ламінованої ДСП, товщиною 18 мм.
Крісло Slim призначене не тільки для роботи за комп'ютером, але і для доповнення антуражу приміщення, виконаного в стилі Хай Тек.
Красиво виконана конструкція не тільки вишукано виглядає, але і дуже зручна у використанні. Ультратонка спинка повторює всі вигини людської спини, що дозволяє сидіти на кріслі Слім досить тривалий період часу. Зручні підлокітники розташовані на рівні згину рук, що дуже зручно для розслабленої і вільної пози. Має високу спинку, комплектується міцними високоякісними металевими хромованими елементами та механізмом гойдання Tilt.
Склад комплекту:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 75 см |
| Глубина стола | 80 см |
| Длина стола | 139 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Цвет | Разные цвета |
| Состав комплекта | |
| Мобильная тумба | 1 шт |
| Стол рабочий | Да |
| Кресло | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ламинированная ДСП |